І акушерське відділення

І акушерське відділення включає в себе пологовий блок та відділення сумісного перебування матері та дитини на 40 ліжок.

У пологовому блоці 11 індивідуальних пологових залів, які оснащені новітнім медичним обладнанням. Кожен пологовий зал відповідає побажанням майбутньої матусі, яка хоче народити свою дитину в найкращих умовах. З початком пологової діяльності пацієнтки (при бажанні з партнером) знаходяться під наглядом висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів та акушерок у пологовому залі усі періоди пологів та дві години після пологів.

Через дві години після пологів породілля з дитиною переводиться у відділення сумісного перебування матері та дитини, де вона проводить час до виписки з пологового будинку. У палатах для спільного перебування матері та дитини є всі необхідні умови для адаптації малюка й успішного становлення грудного вигодовування. У відділенні 17 палат підвищеного комфорту для перебування навіть найвибагливіших мам. Палати мають модний дизайн та оснащені сучасною технікою. Дозволяється відвідування мами і дитини близькими родичами (не більш як 2 одночасно).

При виписці з пологового будинку матусі отримують вичерпну інформацію про підтримку грудного вигодовування і догляд за новонародженим.

15

(044) 286-53-09

Консультація

Завідувач відділення

 • Шестак Лариса Вікторівна

  Шестак Лариса Вікторівна

    Aкушер-гінеколог

  Категорія : вища
  Вищий навчальний заклад : Київський медичний інститут
  Рік закінчення : 1990
  Інтернатура : Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка