КНП «Київський міський пологовий будинок №1»

Сьогодні Київський міський пологовий будинок №1 відвідав мер Києва Віталій Кличко. Віталій Кличко перевірив, як триває реконструкція Київського міського пологового будинку №1. Адже пологовий будинок №1 був споруджений у 1918 році на території старої фортеці і швидко став провідним центром підготовки фахівців Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця (тепер – Національний медичний університет). Свою діяльність за призначенням пологовий будинок припиняв лише в період окупації під час Другої світової війни, коли на його території був розміщений госпіталь. У 1943 році, коли Київ був звільнений, пологовий будинок знов запрацював.

У 1984 році відбулося його друге народження – на місці старої будівлі було зведено новий п’ятиповерховий корпус, розрахований на 100 акушерських ліжок. У 1990 році був реконструйований і двоповерховий гінекологічний корпус.

2018 рік став роком оновлення. Завдяки підтримці Київської міської державної адміністрації розпочалися ремонтні роботи. І на сьогоднішній день у пологовому вже здійснили ремонтні роботи у відділеннях сумісного перебування матері та дитини, патології вагітності. Облаштували сімейний пологовий зал, оновили центральний вхід акушерського корпусу, продовжують роботи в гінекологічному корпусі. Здійснюють і благоустрій території, який планують завершити до кінця року.

Більш детально можете ознайомитися за посиланням