КНП «Київський міський пологовий будинок №1»

 

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170 країн світу приймають участь в його проведенні. Традиційно до проведення долучився і колектив КНП «Київський міський пологовий будинок 1». Мета заходу – акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодування та популяризація здорового способу життя, інформувати жінок про важливість, користь грудного вигодовування для здоров‘я, життя малюків і благополуччя матерів.
Грудне вигодування – це ідеальне харчування, яке сприяє здоровому росту і розвитку дитини. Основу грудного молока складають особливі білки, які відрізняються високою біологічною цінністю, легко перетравлюються і всмоктуються. З молоком матері дитині передається більшість захисних антитіл від багатьох хвороботворних бактерій і вірусів. Грудне молоко повністю забезпечує потреби дитини першого півріччя життя в рідині та поживних речовинах. Всесвітньою організацією охорони здоровя рекомендовано продовжувати грудне вигодовування щонайменше до досягнення дитиною дворічного віку.
Наш колектив разом із ВООЗ (WHO) та Всесвітнім альянсом за грудне вигодовування (WABA) завжди підтримуватиме і популяризуватиме грудне вигодовування роблячи свій вклад у майбутнє здорове покоління!!!