Бактеріологічна лабораторія

Бактеріологічна лабораторія є окремим структурним підрозділом КНП “Київський міський пологовий будинок №1”, розташована на другому поверсі адміністративного будинку та має окремий вхід. Площа лабораторії 192,24 м2.

Має дозвіл Київської міської режимної комісії на право роботи зі збудниками ІІІ, ІV груп патогенності та свідоцтво про атестацію, видане Головною організацією метрологічної служби НДСЛ «Охматдит» МОЗ України. Обсяг та номенклатура досліджень визначені галуззю атестації.

Бактеріологічна лабораторія здійснює бактеріологічний контроль дотримання санітарно-протиепідемічного режиму в пологовому будинку відповідно до наказу № 234 МОЗ України від 10.05.2007р. та проводить бактеріологічні дослідження біологічного матеріалу від вагітних, породіль та новонароджених дітей, що перебувають в акушерському стаціонарі та від пацієнток, що перебувають на лікуванні в гінекологічному відділенні.

Бактеріологічна лабораторія оснащена відповідно до встановлених норм з урахуванням специфіки досліджень, потужності лабораторії та заявленої галузі атестації та використовує в роботі всі класичні бактеріологічні методи.

(044) 285-64-67

Консультація

Завідувач відділення

 • Соколова Лариса Віталіївна

  Соколова Лариса Віталіївна

    Лікар лаборант

  Категорія : вища
  Вищий навчальний заклад : Донецький державний медичний університет
  Рік закінчення : 1998
  Інтернатура : Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка