І акушерське відділення

І акушерське відділення містить пологовий блок та відділення сумісного перебування матері та дитини на 40 ліжок.У пологовому блоці 11 індивідуальних пологових залів, які оснащені новітнім медичним обладнанням.
Кожен пологовий зал відповідає побажанням майбутньої матусі, яка хоче народити свою дитину в найкращих умовах. З початком пологової діяльності пацієнтки (при бажанні з партнером) перебувають під наглядом висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів та акушерок у пологовому залі всі періоди пологів та дві години після пологів.

Через дві години після пологів породілля з дитиною переводиться у відділення сумісного перебування матері та дитини, де вона проводить час до виписки з пологового будинку. У палатах для спільного перебування матері та дитини є всі необхідні умови для адаптації малюка й успішного становлення грудного вигодовування.

У відділенні 17 палат підвищеного комфорту для перебування, навіть найвибагливіших мам. Палати мають модний дизайн та оснащені сучасною технікою. Дозволяється відвідування мами та дитини близькими родичами (не більш як 2 одночасно). При виписці з пологового будинку матусі отримують вичерпну інформацію про підтримку грудного вигодовування і догляд за новонародженим.


15

(044) 286-53-09

Консультація

Завідувач відділення

 • Шестак Лариса Вікторівна

  Шестак Лариса Вікторівна

    Aкушер-гінеколог

  Категорія : вища
  Вищий навчальний заклад : Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця
  Рік закінчення : 1990
  Інтернатура : Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка