Акушерське відділення

Акушерське відділення розраховане на 40 ліжок.

Пологовий блок складається з 11 індивідуальних пологових залів, адаптованих до ведення партнерських пологів та оснащених за сучасними медичними стандартами.

Для більшого комфорту роділь пологові зали оснащені кріслами-трансформерами, фітнес-м’ячами, шведськими стінками, стільчиками для проведення вертикальних пологів, карематами тощо.

В пріорітеті є партнерські пологи, для ведення яких є всі необхідні умови. Окрім того ведуться “домашні” пологи в умовах стаціонару.

З початком пологової діяльності пацієнтки (при бажанні з партнером) перебувають під наглядом висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів та акушерок у пологовому залі всі періоди пологів та дві години після пологів.

Через дві години після пологів породілля з дитиною переводиться у відділення сумісного перебування матері та дитини, де вона проводить час до виписки з пологового будинку. У палатах для спільного перебування матері та дитини є всі необхідні умови для адаптації малюка й успішного становлення грудного вигодовування.

Всі палати у відділенні – спільного перебування матері та новонародженого. 20 палат – підвищеної комфортності, зокрема 7 палат для сімейного перебування.

При виписці з пологового будинку матусі отримують вичерпну інформацію про підтримку грудного вигодовування і догляд за новонародженим.

У відділенні застосовуються передові перинатальні технології

  • залучення сім’ї до підготовки до пологів;
  • постійне спільне перебування матері і дитини в післяпологовому періоді;
  • ранній контакт «шкіра до шкіри» матері та дитини;
  • раннє і виключно грудне годування;
  • ведення вагітності та пологів як нормальних природних процесів;
  • присутність підготовленого партнера під час пологів для підтримки жінки;
  • вкорочення тривалості перебування матері і дитини в пологовому будинку.

(044) 286-53-09

Консультація