Анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії та операційним блоком

Анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії та операційним блоком розташоване на 5-му поверсі акушерського корпусу й на 2-му поверсі гінекологічного корпусу пологового будинку. До складу відділення входять два операційних блоки та 3 палати інтенсивної терапії, розраховані на 6 ліжок. Відділення оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою.

Лікарі анестезіологи-реаніматологи відділення використовують різні види загальної, регіонарної та комбінованої анестезії, методики післяопераційної реабілітації.

У своїй роботі лікарі відділення для знеболення пологів, а також при кесаревому розтині застосовують регіонарну анестезію, при якій зберігається свідомість пацієнтки, забезпечується максимальний комфорт для жінки й мінімальний вплив на плід.

Також надається анестезіологічна допомога хворим під час гінекологічних операцій. Величезний практичний досвід співробітників відділення, наявність сучасного обладнання дозволяє проводити операції будь-якої складності на максимально безпечному для пацієнтів рівні.

(044) 296-44-71

Консультація